środa, 8 czerwca 2011

V Dzień Dziergania w Miejscu Publicznym

11 czerwca, czyli już w najbliższą sobotę, jest Międzynarodowy Dzień Dziergania w Miejscu Publicznym. Dziewiarki wychodzą ze swoich przytulnych zakamarków i wietrzą swoje rozliczne motki. Na forach powstają grupy chętnych do publicznego dziergania i padają pytania o miejsce i czas spotkań. Ja zapraszam was do odwiedzenia grupy na Facebooku - jest nas coraz więcej, organizujemy się i przekazujemy sobie informacje o spotkaniach w różnych miejscach w Polsce. Potrzebujemy aktywnych osób do zorganizowania spotkań w różnych miastach, więc każda inicjatywa jest mile widziana :)

Zaś dziewiarki z Krakowa i okolic zapraszam w najbliższą sobotę o godzinie 18:00 na plac Marii Magdaleny. Zabierzcie ze sobą, oprócz wyposażenia druciarskiego, także coś do jedzenia i picia - w ten sposób zamiast wydawać pieniądze na kawę i gnieść się w którejś z zatłoczonych kawiarni, zaoszczędzimy na kolejne włóczki  i nie będziemy ograniczone małą przestrzenią ;). Mogą się w związku z tym przydać krzesełka turystyczne i inne tym podobne dla osób, które nie chcą korzystać z placowych schodów. Przynieście też zapasy kolorowych włóczek - może uda nam się wydziergać jakieś zgrabne wdzianko dla Skargi albo ubrać fontannę - mam pewien pomysł na pozostawienie po nas śladu na dłużej.

Zgłaszajcie się! Tutaj albo na stronie wydarzenia na Facebooku. Przyjdźcie i zdominujmy przestrzeń publiczną :) Pamiętajcie: mamy druty i nie zawahamy sie ich użyć!4 komentarze:

malaala pisze...

Że też mnie tam nie może być!!!!

malaala pisze...

Tak bym ochoczo dziergała na tym placu!!!!:)Jestem kobietki z Wami :)

kachazet pisze...

Obiecać nie mogę - w mieszkaniu remont, a w weekend muszę się zmierzyć ze średnią klasy, frekwencją i różnymi innymi rzeczami,na które - jako wychowawca - nie mam zupełnie ochoty :( Jak się uda - to będę!

klikaf pisze...

Wpadnę po pracy na chwilkę. I na pewno po 18-tej.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...