czwartek, 30 czerwca 2011

Nowe włóczki i nowa pasmanteria internetowa


W ubiegłym tygodniu odkryłam nową internetową pasmanterię. Bardzo nową -- okazało się, że znalazłam ją pierwszego dnia jej istnienia. Natularnie, natychmiast złożyłam zamówienie (no dobrze, poczekałam na dokładkę towaru ;). Paczuszka dotarła do mnie w tempie ekspresowym i zawierała co następuje: 

1 motek Drops Lace (70% baby alpaca, 30% jedwab mulberry) w kolorze naturalnym - na zdjęciu kolor jest zbyt zimny,
1 motek Malabrigo Lace (100% baby merino) w kolorze 35 Frank Ochre - zdecydowanie cieplejszy i bardziej żółty niż na zdjęciu,
oraz mnóstwo próbek, dzięki którym już planuję następne zakupy ;)

Zdecydowanie najbardziej i wręcz natychmiast przypadła mi do gustu Drops Lace: jest niezwykle przyjemna w dotyku, miękka, sprężysta i ma naprawdę bardzo ładny kolor. Trochę szkoda, bo planowałam z niej zrobić chustę na eksport, ale zaczęłam się do niej za bardzo przywiązywać. To na pewno nie jest mój ostatni motek tej włóczki. W planach dla Dropsa jest chusta estońska.
Malabrigo ma natomiast przyciągający wzrok intensywny kolor jeszcze niedojrzałej gruszki, jakiego poszukiwałam już od dłuższego czasu. Obawiam się trochę cienkości nitki, i postanowiłam już, że jeśli okaże się, że nie radzę sobie z taką cienizną dokupię drugi taki sam motek :) Planuję dla niej chustę o wydłużonym kształcie, coś w typie Annis lub Semele

Spośród próbek moje faworytki są na pierwszym planie zdjęcia :). Agnieszka idealnie trafiła w tych trzech z kolorami i rodzajami włóczek.

A no właśnie! Nowy sklepik nazywa się Magic Loop i należy do Agnieszki vel tuptup. Zaopatrzony jest we włóczki z wyższej półki, lecz w atrakcyjnych cenach. Na dobry początek Agnieszka zorganizowała w sklepie rozdawajkę okazjonalną, w której wygrać można dwa motki Drops Lace. Warto odwiedzić, zapoznać się z nowym miejscem i poczynić pierwsze zakupy. Wam polecam, a Agnieszce życzę dużego ruchu we włóczkach :)

Przy okazji - zapisy na Candy z Semele trwają cały czas. Przypominam, że abym mogła rozpoznać wasze lubienie Candy na Fb muszę was "znać" na tym portalu, także kto chętny, niech wysyła zaproszenie do znajomych :)

Malabrigo lace, kolor 35 Frank Ochre

3 komentarze:

kachazet pisze...

włóczki przecudnej urody, kolor malabrigo urzekający...już spieszę odwiedzić nową pasmanterię :)

tuptup pisze...

cieszę się, że dotarły całe i zdrowe i cieszą tak jak miały cieszyć :)

wiewiórka pisze...

Świetne zakupy, na pewno powstaną z nich same śliczności.
Btw, próbki też są fajne, bardzo lubię dostawać próbki, a te są tak ślicznie przygotowane :)))

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...